Sufit podwieszany Kalkulator, który ułatwi ci montaż sufitów podwieszanych. Ile za sufit podwieszany?

Sufit podwieszany Kalkulator, który ułatwi ci montaż sufitów podwieszanych. Ile za sufit podwieszany?

Gdy podjęliśmy decyzję o montażu sufitów podwieszanych, niezbędnym okaże nam się sufit podwieszany kalkulator[/b]. Co to takiego jest? Jak sama nazwa wskazuje to kalkulator, umożliwiający obliczenie, ile materiałów potrzebne jest do montażu sufitu podwieszanego o ściśle podanych wymiarach.

Sufit podwieszany kalkulator

Znajdziemy w nim informacje, ile danych materiałów jest nam potrzebne. Uwzględnia takie tworzywa jak: płyty kartonowo-gipsowe, kotwy, łączniki, ilość gipsu szpachlowego i wiele, wiele więcej. Oczywiście wszystko to, będzie wam potrzebne do wykonania instalacji sufitu podwieszanego. Jednocześnie dzięki wskazaniu przewidywanej ilości materiału pozwoli na oszacowanie ile za sufit podwieszany będziemy musieli zapłacić.

Ile za sufit podwieszany?

Cena, jaką zapłacimy za montaż sufitu podwieszanego, zależna jest od ilości warstw i dekoracyjności stropu. Jako, że koszty różnią się od siebie w każdym mieście i województwie, przedstawione przez nas ceny będą uśrednione. Za instalację sufitu jednowarstwowego zapłacić musimy 60-70zł/m2. Sufitu wielowarstwowy to już kwota 70-90zł/m2. Najdroższe jest wykonanie sufitów dekoracyjnych. Ich cena oscyluje w okolicach 120zł/m2. Najtańsze są instalacje sufitów kasetonowych. Tutaj koszt wyniesie od 40 do 60zł/m2. Do dodatkowych usług, które można wykonać podczas montażu sufitów jest docieplenie pomieszczenia za pomocą waty szklanej. Jest to kosz ok. 20 zł/m2. Można również zamontować oświetlenie LED w sufitach podwieszanych, co wynieść nas może od 10 do 25zł/mb.